Zoya

Më shumë se një javë pas publikimit të filmit ‘Barbie’, rrjetet sociale janë plot me…

02 Aug, 14:14

Dashi  Ditë e turbullt për të gjithë ata që janë në çift. Do jeni me…

02 Aug, 7:51

Dashi Tregohuni sa më të hapur dhe shprehjani çdo gjë atij që keni në krah…

01 Aug, 8:05

Dashi Dialogu dhe bashkëpunimi do rimojnë me ditën e sotme. Çdo gjë do jetë e…

31 Jul, 8:35
Tri gjëra bëjnë të gjesh kënaqësinë në punë

Që njerëzit të jenë të kënaqur me punën që bëjnë, janë të domosdoshme tri gjëra…

28 Jul, 7:40

Nëse s’keni vendosur ende për pushimet/ Zbuloni vendin unik në Tokë, tre liqenet që ndryshojnë ngjyrën

Planeti Tokë është plot me mrekulli natyrore për të cilat shumica nuk kanë dëgjuar kurrë.…

27 Jul, 19:54

Horoskopi 25 korrik 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Jeta juaj ne çift do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Nuk do…

25 Jul, 8:14

E dini cila është arsyeja kryesore pse njerëzit mbyten në det, gabimi i madh që duhet ta fiksoni mirë

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për…

24 Jul, 12:40

9 shenja se është koha ta lini punën

Shumë njerëz presin shumë gjatë për të lënë një punë të keqe dhe shëndeti i…

24 Jul, 7:57

Horoskopi për muajin gusht, datat me fat për të gjitha shenjat

Astrologu Jorgo Pulla tregoi në një intervistë për Euronews Albania parashikimin e horoskopit për të…

21 Jul, 17:26

Testi psikologjik i TikTok që zbulon të metën tuaj më të madhe

Një kuiz është bërë viral në TikTok këto ditë. I ndarë nga psychologylove100, ai zbulon…

20 Jul, 17:55

Si të prezantohesh në më pak se 15 sekonda

Gjetja e një pune në këto kohëra po bëhet gjithnjë më e vështirë dhe kompetitive.…

19 Jul, 7:42

Si të kurseni më shumë para gjatë blerjeve, familja angleze përdor këto metoda

Rritja e çmimeve të artikujve ushqimorë është kthyer në një problem shqetësues në shumë shtete…

18 Jul, 14:32

E pabesueshme: 2-vjeçarja shqiptare shpallet ambasadore në Itali

Mund të duket e pabesueshme, por është një histori e vërtetë. Piana Gashi është ambasadorja…

18 Jul, 14:23

27-vjeçarja kroate fiton Kampionatin Evropian të Seksit: Ndjenjë e mrekullueshme

Kroatja 27-vjeçare, Marija Zadravec përmes postimeve në rrjetet sociale, ka treguar se ka fituar Kampionatin…

08 Jul, 20:57

Çfarë i ndodhi Tokës këtë javë pasi Dielli ka lëshuar rrezatim të fuqishëm?

Këtë javë Dielli lëshoi një rrezatim elektromagnetik mjaftushëm të fuqishëm për të shkaktuar ndërprerjen e…

05 Jul, 18:50

Mënyrat se si mos të vonoheni asnjëherë në punë

A jeni vonë për punë tani? Nëse vazhdimisht jeni vonë për punë, atëherë ka shumë…

30 Jun, 7:40

15 pyetje që mund t’i bësh në takimin e parë

Ka një siklet të madh për gjërat që do ta pyesësh personin me të cilin…

28 Jun, 17:45

Arkeologët zbulojnë modelin “pararendës të picës italiane”

Në qytetin e lashtë romak të Pompeit, arkeologët kanë zbuluar një pikturë që përshkruan atë…

28 Jun, 15:36

I fiksuar pas Titanikut, një nga viktimat e nëndetëses ‘Titan’ dikur kishte mbledhur 5000 sende nga rrënojat e tij

I fiksuar pas Titanikut, Paul-Henri Narzolet, një nga viktimat e aksidentit fatal të nëndetëses Titan,…

27 Jun, 14:59

Zakonet që ndihmuan 3 miliarderë

Keni dëgjuar me qindra metoda se si të rrisni produktivitetin tuaj, nga ushqimet që duhet…

27 Jun, 8:08

Shkencëtarët zbulojnë në hënën e Saturnit elementin kyç për krijimin e jetës

Një ekip shkencëtarësh ka zbuluar prova të reja se oqeani nëntokësor i hënës së Saturnit…

16 Jun, 23:59

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme

Parashikimi i yjeve për ju sot. Dashi Mos i tregoni shefit tuaj se si ta…

13 Jun, 10:11

Largoni ajrin e papastër nga shtëpia me mënyra natyrale

Cilësia e ajrit në shtëpi, zyra apo ambiente të brendshme është një aspekt i neglizhuar…

13 Jun, 8:05