Zoya

Statuja e gazetarit francez Victor Noir, i cili u vra nga duart nipit të perandorit…

14 Aug, 14:32

Dashi Renditja e të gjitha detajeve nuk do t’ju çojë më tej tek e vërteta.…

11 Aug, 8:07

Barbie është lodra më e njohur në botë që nga debutimi i saj në 1959,…

08 Aug, 13:31

Ka disa faktorë që i tërheq mushkonjat tek ne; si dioksidi i karbonit që nxjerrim…

07 Aug, 17:34
Këto truke do të ndihmojnë që manikyri juaj të zgjasë më shumë gjatë verës

Manikyr i shkëlqyer Para se të aplikoni manikyrin, është e nevojshme t’i lani thonjtë mirë…

05 Aug, 22:03

Shumë çifte po ndahen pasi kanë parë filmin e Barbie-t

Më shumë se një javë pas publikimit të filmit ‘Barbie’, rrjetet sociale janë plot me…

02 Aug, 14:14

Ditë e qëndrueshme dhe pa mosmarrëveshje, zbuloni çfarë ka rezervuar horoskopi për ju sot

Dashi  Ditë e turbullt për të gjithë ata që janë në çift. Do jeni me…

02 Aug, 7:51

Horoskopi 1 gusht, çfarë kanë rezervuar yjet për secilën shenjë

Dashi Tregohuni sa më të hapur dhe shprehjani çdo gjë atij që keni në krah…

01 Aug, 8:05

Ditë e mbushur me emocione, çfarë parashikon horoskopi për ju sot

Dashi Dialogu dhe bashkëpunimi do rimojnë me ditën e sotme. Çdo gjë do jetë e…

31 Jul, 8:35

Horoskopi 28 korrik 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Jeta në çift do jetë e qetë dhe pa asgjë të veçantë gjatë kësaj…

28 Jul, 8:18

Tri gjëra bëjnë të gjesh kënaqësinë në punë

Që njerëzit të jenë të kënaqur me punën që bëjnë, janë të domosdoshme tri gjëra…

28 Jul, 7:40

Nëse s’keni vendosur ende për pushimet/ Zbuloni vendin unik në Tokë, tre liqenet që ndryshojnë ngjyrën

Planeti Tokë është plot me mrekulli natyrore për të cilat shumica nuk kanë dëgjuar kurrë.…

27 Jul, 19:54

Horoskopi 25 korrik 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Jeta juaj ne çift do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Nuk do…

25 Jul, 8:14

E dini cila është arsyeja kryesore pse njerëzit mbyten në det, gabimi i madh që duhet ta fiksoni mirë

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për…

24 Jul, 12:40

9 shenja se është koha ta lini punën

Shumë njerëz presin shumë gjatë për të lënë një punë të keqe dhe shëndeti i…

24 Jul, 7:57

Horoskopi për muajin gusht, datat me fat për të gjitha shenjat

Astrologu Jorgo Pulla tregoi në një intervistë për Euronews Albania parashikimin e horoskopit për të…

21 Jul, 17:26

Testi psikologjik i TikTok që zbulon të metën tuaj më të madhe

Një kuiz është bërë viral në TikTok këto ditë. I ndarë nga psychologylove100, ai zbulon…

20 Jul, 17:55

Si të prezantohesh në më pak se 15 sekonda

Gjetja e një pune në këto kohëra po bëhet gjithnjë më e vështirë dhe kompetitive.…

19 Jul, 7:42

Si të kurseni më shumë para gjatë blerjeve, familja angleze përdor këto metoda

Rritja e çmimeve të artikujve ushqimorë është kthyer në një problem shqetësues në shumë shtete…

18 Jul, 14:32

E pabesueshme: 2-vjeçarja shqiptare shpallet ambasadore në Itali

Mund të duket e pabesueshme, por është një histori e vërtetë. Piana Gashi është ambasadorja…

18 Jul, 14:23

27-vjeçarja kroate fiton Kampionatin Evropian të Seksit: Ndjenjë e mrekullueshme

Kroatja 27-vjeçare, Marija Zadravec përmes postimeve në rrjetet sociale, ka treguar se ka fituar Kampionatin…

08 Jul, 20:57

Çfarë i ndodhi Tokës këtë javë pasi Dielli ka lëshuar rrezatim të fuqishëm?

Këtë javë Dielli lëshoi një rrezatim elektromagnetik mjaftushëm të fuqishëm për të shkaktuar ndërprerjen e…

05 Jul, 18:50

Mënyrat se si mos të vonoheni asnjëherë në punë

A jeni vonë për punë tani? Nëse vazhdimisht jeni vonë për punë, atëherë ka shumë…

30 Jun, 7:40

15 pyetje që mund t’i bësh në takimin e parë

Ka një siklet të madh për gjërat që do ta pyesësh personin me të cilin…

28 Jun, 17:45