Zoya

Mesatarisht femrat shikohen në pasqyre mbi 70 herë brenda një dite Dhe nuk është befasi,…

25 Dec, 13:06

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Të premten është një kohë e…

22 Dec, 10:11

Ndonjëherë lidhja jonë me një mik të caktuar bëhet aq e thellë sa nuk mund…

21 Dec, 8:56

Dashi Nëse jeni ne një lidhje mos kërkoni te impononin mendimin tuaj mbi partnerin sepse…

15 Dec, 8:37
Këto çizme zgjasin këmbët dhe linjën e trupit: Tri modele që mund t’i kombinoni me funde dhe fustane

Çizmet e larta janë një artikull i domosdoshëm në dollapin e këpucëve kur fillojnë ditët…

10 Dec, 21:53

Në këto 5 qytete mund të pasuroheni

Doni të provoni fatin jashtë vendit, po mendoni të jepni dorëheqjen, të paketoni gjërat dhe…

08 Dec, 11:52

Kur nëna kujdeset tepër për fëmijën: Kjo nuk është dashuri, është problem

A jeni prind i cili me fëmijën e vet bën çdo detyrë shtëpie, në vend…

07 Dec, 11:12

Një ndër qytetet më të bukura në SHBA ndalon hyrjen e turistëve: Blogerët vijnë vetëm për foto, na e nxinë jetën

Vermonti në SHBA, i njohur si vendi ideal për arratisjet e vjeshtës, ka mbyllur rrugët…

29 Oct, 17:12

Njihuni me Pepper X’in, specin më djegës në botë

Pepper X është shpallur zyrtarisht speci djegës në botë. Guinness World Records njoftoi se kishte…

18 Oct, 21:45

Një ‘superkontinent’ i ri mund të zhdukë njerëzit dhe ta bëjë Tokën të pabanueshme

Formimi i një “superkontinenti” të ri mund të zhdukë njerëzit dhe të gjithë gjitarët e…

28 Sep, 9:14

Sa janë shqetësuese ndryshimet klimatike?

Ndryshimet klimatike në Tokë kanë ndodhur me cikle të caktuara gjatë gjithë historisë së planetit,…

20 Sep, 17:26

Këto janë ëndrrat që mund t’i shihni nëse vuani nga ankthi

Sipas ekspertëve shëndetësorë, njerëzit që vuajnë nga ankthi shohin më shumë ëndrra që lidhen me…

07 Sep, 10:12

Tri miqësitë që ju duhen në jetë sipas një studimi të Harvardit

Një studim 85-vjeçar i Harvardit zbuloi se gjëja më e rëndësishme që na sjell lumturi…

05 Sep, 22:23

Sonte shfaqet “Superhëna Blu”, nuk do të shihet më deri në vitin 2037

Superhëna e dytë e muajit, e cila gjithashtu ndodh të jetë hëna e plotë më…

30 Aug, 8:59

“Financat do të jenë …”, Horoskopi i ditës së mërkurë, 30 Gusht 2023

Dashi Edhe pse nuk do të jeni shumë në qejf gjatë kësaj dite, përsëri do…

30 Aug, 8:47

Ekspertët: Lajmet për politikën ju dëmtojnë zemrën

Lajmet e ditës në vendin tonë janë të mbushura me politikë. Çdo edicion lajmesh nis…

29 Aug, 15:25

Shkencëtarët në Australi gjejnë për herë të parë një krimb të gjallë në trurin e njeriut

Shkencëtarët në Australi ka thënë se për herë të parë në histori është gjetur i…

29 Aug, 14:04

Vërtetohet shkencërisht se e qeshura të zgjat jetën

Thënia e vjetër se “e qeshura të zgjat jetën” është e vërtetë, sidomos kur bëhet…

28 Aug, 8:34

Frymëzuar nga vajzat franceze: Kombinimet që të duhen për vjeshtën

Vajzat franceze vishen gjithnjë me shumë stil, në çdo stinë. Për vjeshtën që po vjen,…

27 Aug, 13:56

Horoskopi për ditën e sotme

Dashi Një mik mund t’ju propozojë që të merrni pjesë në një projekt të ri…

27 Aug, 8:17

Sipas shkencës kjo është dita më vdekjeprurëse e javës

Ky është një skenar shumë i zakonshëm: Po afrohet fundi i javës së punës, jeni…

26 Aug, 17:59

“Ditë argëtuese dhe plot aktivitete” – Ja parashikimi i yjeve për këtë të hënë

Dashi Do të kaloni një ditë argëtuese dhe plot aktivitete. Do të ndiheni shumë të…

21 Aug, 8:07

Parashikimi i yjeve për sot, lexoni çka thotë horoskopi për shenjën tuaj

Parashikimi i yjeve për ju sot. Puna juaj do të bëhet shumë emocionale – veçanërisht…

20 Aug, 10:06

Shenjat që tregojnë se jeni në një mjedis pune mbytës

Gjithkujt mund t’i ketë ndodhur që në një periudhë të caktuar të karrierës ta gjejë…

18 Aug, 8:04