Ç’do të ndodhë me shenjën tënde gjatë kësaj jave?

Ç’do të ndodhë me shenjën tënde gjatë kësaj jave?

Kjo javë është shumë e zënë me aktivitete qiellore, ndaj shpejt e shpejt, gjej shenjën tënde dhe zbulo ç’të pret.

Dashi

Vijo të tentosh dhe të bësh më të mirën. Mërkuri shkon të mërkurën drejt e në Bricjap, çka sjell më shumë vendosmëri në aspektin e karrierës. Gjithashtu, sezoni i Ujorit të bën të lidhesh me njerëz dhe projekte të reja, duke të dhuruar edhe lirinë që mezi e pret.

Demi

Vendosi në funksion ato që ke mësuar, Dem! Mërkuri të ndihmon, por edhe ti duhet të japësh diçka nga vetja. Shkruaji qëllimet që do të realizosh dhe jepi drejtim!

Binjakët

Përqafo edhe gjërat e sikletshme, i dashur Binjak! Këtë javë do të bësh disa biseda të vështira, por ato do të të ndihmojnë që të gjesh një shteg të ri në marrëdhëniet e tua. Ndërkohë, sapo të fusësh këmbët në sezonin e Ujorit, do të duash të zgjerosh horizontin dhe të mësosh gjëra të reja.

Gaforrja

Nëse ke vendosur barriera, qëndroji atyre Gaforre! Negociata të reja, mbrojtje dhe kontakte të reja priten këtë javë, gjithashtu edhe shumë motivim që të krijosh një lidhje më initime me veten.

Luani

Fillo me hapa të vegjël! E kuptojmë që do të arrish shumë, por na beso, duke bërë hapa të vegjël, studion gjithçka dhe nuk bën asnjë gabim. Këtë javë do të kesh zhvillime interesante, ndaj përgatitu si nga ana profesionale, ashtu edhe nga ajo romantike.

Virgjëresha

Ku e ke zemrën Virgjëreshë? Gjatë kësaj periudhe, do të qartësosh disa gjëra, që të krijosh një ide më të qartë për njerëzit që të rrethojnë. E mërkura përkon me momentin e së vërtetës, ndaj bëhu gati për ndryshime, së pari, në mendësinë tënde dhe më pas, në të gjithë sektorët e tjerë.

Peshorja

Ndalu dhe mendo, a po i kushton rëndësi ndjesive të tua? Sezoni i Ujorit të ndihmon që të gjesh balancën e duhur, si dhe kurajon për t’i pranuar vetes dhe të tjerëve ndjesitë e tua, me butësinë dhe dashurinë e duhur.

Akrepi

Thuaje atë që mendon, Akrep! Kjo javë të motivon t’i thuash të gjitha troç dhe të flasësh në mënyrë të drejtpërdrejtë, ashtu siç të ka hije. Sfera të tilla si: familja, shtëpia dhe siguria do të marrin vëmendjen e munguar gjatë kësaj jave.

Shigjetari

Qëndro i/e përqendruar dhe dëgjoje trupin tënd! Ai po të thotë se çfarë e shqetëson, ndaj kushtoji vëmendjen dhe kohën e duhur. Vepro njësoj edhe me kuriozitetin tënd, ushqeje dhe vizito vendet ku dëshiron të shkosh, që të zgjerosh njohuritë.

Bricjapi

Kjo javë i dedikohet komunikimit, një identiteti të ri, dëshirave dhe ëndrrave të tua. E bukura është se Ujori do të të ndihmojë t’i realizosh të gjitha ato që dëshiron. Të duhet vetëbësim dhe sigurisht, motivim.

Ujori

Mos po kërkon gjë qetësi mendore? Bukur, do ta gjesh pas Hënës së re që hyn në shenjën tënde. Ndërkohë, nga e mërkura e më pas, rretho me dashuri njerëzit që ke përzemër dhe mos harro të mbështesësh veten në çdo hap.

Peshqit

Nëse në muajt e mëparshëm kanë ndodhur disa keqkuptime mes teje dhe miqve të tu, kjo javë i përket sqarimeve dhe krijimit të një marrëdhënieje më të fortë dhe solide. Kujdesu për veten dhe forco njohuritë e tua, sepse shumë shpejt do të të duhen.

Shpërndaje në: