Çfarë emocioni – Momenti kur gjithë lojtarët e Liverpoolit me shumë dashuri përqafuan tifozin e tyre të veçantë

Periskopi.com Sporti

Skuadra e Liverpoolit e  ka fituar finale e FA Cup ndaj Chelseas pas ekzekutimit të penalltive.

Me rezultatin final në 6:5 klubi i Jurgen Klopp ngrit lartë trofeun e FA Cup.

Pas ndeshjes lojtarët e Liverpoolit treguan respekt dhe dashuri për tifozin e tyre të veçantë që u ngrit në këmbë për t’i përqafuar lojtarët e ‘The Reds’.

Secili nga ta ndaloi te tifozi dhe i dhuruan përqafime.

Shikoni momentin emocionues në video:

VIDEO