Cila e ka zërin më të mirë, Bebe Rexha apo Dua Lipa? (VIDEO)

Cila e ka zërin më të mirë, Bebe Rexha apo Dua Lipa? (VIDEO)

Të dyja kanë shpesh performanca para publikut në festivale të ndryshme LIVE.

Të dyja janë shqiptare dhe të dyja po pushtojnë toplistat muzikore nëpër botë.
Stile të ndryshme, por të dyja me vokal që tingëllon ndryshe prej kolegeve të tyre. Dua së fundmi erdhi me projektin “New Rules”, ndërsa Bebe Rexha para disa kohësh ka lansuar “All your Fault”.
Në internet, ekziston gjithmonë një ‘luftë’ mes fansave të këngëtareve, dhe ku vjen puna për Beben dhe për Duan fansat duan të komentojnë mbi aftësitë e tyre vokale.
Të dyja kanë shpesh performanca para publikut në festivale të ndryshme LIVE, prandaj edhe komentet se cila e ka zërin më të mirë nuk mungojnë. Disa janë me Beben e të tjerët me Duan.

Shpërndaje në: