Çmendet Ibrahimovic, sfidon temperaturat ekstreme (VIDEO)

Çmendet Ibrahimovic, sfidon temperaturat ekstreme (VIDEO)

Ai i ka lënë pa fjalë të gjithë me një video që ka postuar në profilin e tij në Instagram.

Ylli suedez ka sfiduar temperaturat e ulëta dhe dëborën, duke dhuruar spektakël. Kjo ka qenë dhe një mënyrë për të treguar se ai nuk po plaket, por është ende në formë.

Veprimi i tij në këto ditë dimri është bërë “hit” në rrjetet sociale.

 

Shpërndaje në: