Daçiq i quan të rënda kërcënimet ndaj Vuçiqit

Daçiq i quan të rënda kërcënimet ndaj Vuçiqit

“Vuçiqit i është dërguar mesazh se jetën e ka në rrezik. Në fund të fundit, për shkak të dështimit të shërbimeve të sigurisë u vra Zoran Gjjingjiq. Çështja është shumë serioze dhe e rëndë, duhet të përcaktohet përgjegjësia”, ka shtuar më tej Daçiq.

Shpërndaje në: