Del në shitje letra e “WC”-së për ta fshirë ‘b*thën” me fytyrën e Trumpit

Periskopi.com Fun

Prej tash mund të blini letër tualeti që mban fytyrën e presidentit të 45 të ShBA-ve, Donald Trump.

Kjo është shitur nga Gagster në Amazon derisa kanë premtuar që “ta bëjnë letrën e tualetit të madhe sërish” në referencë me sloganin e Trumpit “Bëje Amerikën të madhe sërish”.

Kjo letër tualeti vjen me ngjyra dhe bardh e zi.

Çmimi i letrës sidoqoftë duket mjaft i shtrenjtë për kushtet tona, me 12 funte për copë./Periskopi

Shpërndaje në: