Del video – Luftëtari i UFC gati sa nuk ia nxjerr syrin kundërshtarit të tij

Periskopi.com Sporti

Sean O’Malley goditi pa dashje në sy Pedro Munhoz-in gjatë përplasjes së tyre në UFC, duke bërë që gara të përfundonte shpejtë.

Ndeshja kryesore e UFC 276 midis luftëtarit O’Malley dhe Munhoz përfundoi në rrethana fatkeqe në raundin e dytë, shkruan Periskopi.

O’Malley e goditi me gisht në sy Munhoz, i cili nuk ishte në gjendje të vazhdonte vazhdonte garën.

Më posht mund ta shikoni videon e momentit:

VIDEO