Depay i ftohtë para portës, realizon për epërsin e Hollandës në sfidën kundër Austrisë

Periskopi.com Uncategorized

Është duke u zhvilluar sfida mes Hollandës dhe Austrisë, ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve të Euro 2020.

Skuadra vendase ka arritur të kalojë në epërsi në minutën e 10-të me anë të Depayt i cili u tregua i saktë nga pika e bardhë, transmeton Periskopi.

Ja goli: VIDEO

Shpërndaje në: