Dren Abazi e ka bllok në Instagram vëllain që një vjet (FOTO)

Dren Abazi e ka bllok në Instagram vëllain që një vjet (FOTO)

 

Dy këngëtaret shumë të dashur për publikun janë vëllezërit Dren dhe Art Abazi.

Por se çfarë raporte kanë ata si vëllezër nuk e kemi ditur deri më sot.

Ata kanë një marrëdhënie shumë të mirë mes vete, por jo edhe aq në rrjetet sociale.
Kështu të paktën lë të kuptojë Arti, me anë të një fotografie të publikuar me Drenin në Instagram./Arbresh.info

https://www.instagram.com/p/BWP7wfGBF1d/?taken-by=art_abazi

 

Shpërndaje në: