Drita fiton mjaft bindshëm dhe e merr kreun përkohësisht

Periskopi.com Sporti

Drita priti në shtëpi Drenicën, duke synuar patjetër fitoren, nga ku edhe e mori atë në kuadër të javës së 20 të Superligës së Kosovës.

Drita fitoi bindshëm më rezultat 4-1. Dy golat e parë i shënoi kastriot Rexha ndëersa golin tjetër e shënoi Haxhimusa.

Golin e katërt për Dritën e shënoi Emini. Në anën tjetër golin e  vetëm për Drenicën e shënoi Shillova,,

Kujtojmë se të shtunën zhvillohet përballja mes Prishtinës dhe Ballkanit në stadiumin ‘Fadil Vokrri’. /Periskopi.com/

 

 

Shpërndaje në: