Dua Lipa me flokët kuq e zi shfaqet e lumtur pranë të dashurit

Periskopi.com Showbiz

Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid janë duke kaluar ditë të lumtura së bashku.

Çifti janë parë së bashku të premten duke shëtitur në qendër të Londrës, ku duken mjaft të lumtur afër njëri-tjetrit.

Ajo se çka ra më shumë në sytë e tjerëve ishte ndryshimi i ngjyrës së flokëve të Duas.

Këngëtarja e hitit “New Rules” dhe modeli Anwar Hadid filluan lidhjen në muajin qershor të vitit të vitit të kaluar.Shpërndaje në: