Dy gola ‘ekspres’ në ndeshen Spanjë – Francë: Benzema i jashtëzakonshëm

Periskopi.com Sporti

Spanja dhe Franca kanë shënuar të dyja nga një gol.

Në ndeshjen finale të Ligës së Kombeve, janë shënuar dy gola të shpejtë; një nga Spanja e pastaj barazimi nga Franca, përcjell Periskopi.

Oyarzabal kaloi në epërsi spanjollët, kurse Benzema u përgjigj me një super-gol.

Më poshtë mund t’i shihni të dy golat. /Periskopi/