Dyshja Dj Blunt dhe Real 1 vijnë me këngën më të re të tyre

Dyshja Dj Blunt dhe Real 1 vijnë me këngën më të re të tyre

Kënga e radhës e Dj Blunt dhe Real 1 është “Rambo”. “Rambo” është këngë ritmike e punuar nga Florent Boshnjaku dhe blunt ndërsa tekstin e kanë shkruar vetë dyshja. Ky pritet të jetë një nga hitet e kësaj vere, ndërsa është kënga e tretë e tyre për këtë vit.

Shpërndaje në: