E dhimbshme: Vdes në moshë të re gazetarja kosovare

Periskopi.com Lajme

Ka vdekur ish-gazetarja dhe aktorja e teatrit “Qëndresa” në Fushë Kosovë, Teutë Tmava.

Lajmin e ka bërë të ditur Ali Topalli në Facebook-un e tij.