E njihni në serial, por ja si duket Gylsereni në bikini (Foto)

E njihni në serial, por ja si duket Gylsereni në bikini (Foto)

Nurgül Yeşilçay është njëra ndër aktoret më të famshme në Turqi.

Mirëpo ajo u bë e njohur edhe në Kosovë me rolin e saj si “Gylsereni” në serialin “Fate të kryqëzuara”, transmeton Gazeta Express.

“Gylsereni”, me rolin e saj kishte arritur të rrëmbej zemrat e mijëra fansave.

Jashtë serialit ajo duket një femër tejet e bukur dhe elegante.

Por atë nuk e keni parë deri më sot në plazh.

Së fundmi ‘Gylsereni’, është parë në bikini.

Si duket ajo mund të shihni në foton më poshtë.

Ndryshe aktorja e njohur së fundmi është duke luajtur rolin e sulltaneshës në serialin “Kosem”.

 

Shpërndaje në: