E vërteta e dasmës Getit dhe Marinës

E vërteta e dasmës Getit dhe Marinës

Marinën dhe Getorin kanë rrëmbyer vëmendjen e gjithë publikut. Flitej që ata po bëhet gati për dasmë, dhe se Marina është shtatzënë. Por, ‘Bluetooth’ ka mësuar se asgjë nga kjo nuk është e vërtetë. Marina dhe Getoari janë përkushtuar tek karriera e tyre dhe aktualisht nuk po e mendojnë një dasmë. Reperi dhe moderatorja simpatike po shijojnë bashkëjetesën, duke mos menduar ende për një dasmë në horizont.

Shpërndaje në: