Edi Rama vizaton në pushim të emisionit

Edi Rama vizaton në pushim të emisionit

Kryeministri Edi Rama ka qenë mbrëmjen e djeshme i ftuar në emisionin “Tonight Ilva Tare”.

Gjatë publicitetit Rama ka nisur të bëjë një vizatim.

Ai ka përshkruar në këtë vizatim moderators Tara se çka po ndodhë te Liqeni dhe ia ka shpjeguar më pas kur rifilloi emisioni.

Shpërndaje në: