Ende pa konfirmuar lidhjen, ndahen Adrola Dushi dhe Capital T

Ende pa konfirmuar lidhjen, ndahen Adrola Dushi dhe Capital T

Nuk e pranuan kurrë publikisht, por Adrola Dushi dhe Capital T u përfolën gjatë për një romancë.

Modelja shihej thuajse në çdo koncert të reperit si edhe u panë duke i shijuar pushimet verore bashkë.

Mirëpo duket se lidhja e tyre ka marrë fund, të paktën këtë ka lënë Capital T të kuptojmë nga postimi i tij i fundit.

“Si fle unë, kur e di që jam single dhe askush nuk më tradhton”, shkruan ai në një video të postuar në TikTok.

Shpërndaje në: