Ermali dhe Ylli sjellin këngën e re ‘As 1 minut’: Në klip modelja Vildane Zeneli

Periskopi.com Showbiz

Ermal Fejzullahu dhe Yll Limani kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

Kënga titullohet “As 1 minut” dhe i është realizuar edhe videoklipi.

Protagoniste në klip është modelja e njohur, Vildane Zeneli.

Teksti i kësaj kënge është shkruar nga Ylli Limani.