Është 71 vjeçare por duket si 18, kjo është gruaja që po habit të gjithë

Periskopi.com Fun

Vera Wang në ditëlindjen e 71-të të shtunën ka vendosur të ndaj disa fotografi, të cilat kanë mahnitur ndjekësit e saj.

Stilistja nëpërmjet këtyre fotografive ka treguar se ka mposhtur pleqërinë, duke shfaqur fizikun e tonifikuar dhe lëkurën e jashtëzakonshme, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Fotografitë janë shikuar mbi 400 mijë herë.

Shpërndaje në: