Fansat të frustruar pasi sponsori i ri shkatërron fanellat e klubit

Periskopi.com Sporti

Përsëri është ajo kohë e vitit ku fansat e futbollit fillojnë të kthejnë sytë nga sezoni i ri i klubit.

Pas një Kampionati sensacional Evropian dhe Copa America, klubet po bëhen gati për kampet stërvitore para-sezonale, transmeton Periskopi.

Sidoqoftë, në këtë kohë të vitit, fanellat e reja të klubeve gjithashtu janë shndërruar në diçka për të cilën fansat ngazëllehen.

Një klub që ka frustruar fansat e vetë në këtë aspekt është Interi.

Gjiganti italian ndërpreu bashkëpunimin 26-vjeçar me ‘Pirelli’ për të nënshkruar me Socios, emri i të cilit tash figuron në fanellat e ‘Nerazzurrëve’.

Fotot e fanellës me sponsorin e ri u publikuan sot në internet dhe ndjenja gjenerale është se po e shkatërron atë që ka potencial të jetë një fanellë brilante. /Periskopi.com/

p1fb511im0i9r1hqspb110oj1hubh.jpg

p1fb513guukqg95f18613nbu36j.jpgp1fb513qf51p2r18bj1l1jmu5s82l.jpgp1fb5143n41jj4huv7gi9fe94bn.jpg

 

 

Shpërndaje në: