Fantastik Rrahmani: Shikoni golin që sapo shënoi për Napolin

Periskopi.com Sporti

Napoli po ndeshet me Salernitanan në kuadër të javës së 23-të të Serie A, ndaj së cilës po avancojnë me rezultat 4:1.

Golin për 3:1 e realizoi qendërmbrojtësi dhe kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani, i cili realizoi në minutën e 47’të pas asistimit të Martens.

Napoli ka aktualisht 46 pikë, ndërsa Milan 48. Lideri Inter ka 53 pikë.