Fero tallet me Unikkatilin, e etiketon në njoftimin e një restoranti ku kërkohet ndihmës-kuzhinier dhe enëlarës

Fero tallet me Unikkatilin, e etiketon në njoftimin e një restoranti ku kërkohet ndihmës-kuzhinier dhe enëlarës

Reperi i njohur shqiptar, Fero, ka treguar disa herë se nuk gëzon respekt për disa prej emrave shqiptarë eminent të muzikës hip-hop.

E një ndër ta duket se është edhe reperi shqiptar Unikkatil, i cili jeton dhe vepron në Amerikë.

Me këtë të fundit, Fero madje është tallur publikisht në rrjetet sociale, duke e etiketuar atë në njoftimin e një restoranti që po kërkonte ndihmës-kuzhinier/e, skarist/e dhe enëlarës/e.

 

 

Shpërndaje në: