Fibi prezanton të dashurin (Foto)

Fibi prezanton të dashurin (Foto)

Daniela Kamberi, e njohur me emrin artistik Fibi, i ka surprizuar të gjithë kur vetëm pak ditë më parë ka prezantuar lidhjen e saj të dashurisë duke postuar në Instagram një foto me partnerin.

Këtë herë, Fibi duket se ka hequr dorë nga pozat provokuese dhe ka vendosur që tani të postojë foto me të dashurin e zemrës. Ndonëse për të nuk dihen shumë detaje, Fibi mjaftohet duke shkruar në foton krah tij: “Gjysma tjetër…”

Ndërkohë, Prive ka mësuar nga burime jozyrtare se i dashuri i këngëtares nuk është shqiptar, por një djalosh italian që merret me biznes.

Shpërndaje në: