Flamuri i Kosovës prezent në trofeun e Evropa Ligës

Periskopi.com Sporti

Trofeu i këtij sezoni në Evropa Ligë po mbanë edhe flamurin e Kosovës.

Gjatë këtij sezoni dy skuadra të Kosovës do të marrin pjesë në paraeliminatoret e Evropa Ligës, që janë Prishtina dhe Gjilani.

Kurse po ashtu Drita është duke vazhduar garat në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Image

Shpërndaje në: