Flori dhe Liberta Spahiu kapen mat, ja çfarë mesazhe i çojnë njëri-tjetrit

Flori dhe Liberta Spahiu kapen mat, ja çfarë mesazhe i çojnë njëri-tjetrit

Prej disa kohësh po përflitet se Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu janë bashkë. Megjithatë dy palët nuk kanë pohuar, as mohuar asgjë.

Por një postim i Florit ditën e sotme teksa dëgjonte këngën e re të Dua Lipës bëri të përflitej se kantautori kishte një dashuri të re, Duan.

Por në fakt shkrimi në postimin e Florit ka qenë një mesazh për Libertën. “Dashuria ime”, shkruan ai.

Ndërsa moderatorja e cila ndodhet me pushime ka postuar një video teksa dëgjon të njëjtën këngë, gjë që të bën të mendosh se Flori dhe Liberta po dërgojnë mesazhe të koduara mes tyre.

Shpërndaje në: