Formacionet zyrtare: Angli-Skoci, ndeshja zhvillohet në Wembley

Periskopi.com Sporti

Sonte zhvillohet ndeshja kryesore e ditës ajo mes Anglisë dhe Skocisë, e vlefshme për fazën e grupeve në Euro 2020.

Skuadra e Anglisë edhe duhet të fitojë për ta siguruar një vend në fazën tjetër të kompeticionit, transmeton Periskopi.

Ja formacionet zyrtare:

Shpërndaje në: