Formacionet zyrtare: Barcelona – Levante

Formacionet zyrtare: Barcelona – Levante

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Barcelona – Levante.

Skuadra e Ronald Koeman kërkon fitoren pas disa dështimeve radhazi në një ndeshje që do të luhet në ‘Camp Nou’, shkruan Periskopi.

Levante është një kundërshtar që i ka hapur telashe Barcelonës edhe në vitet e kaluara kur katalanët qëndronin shumë më mirë, dhe nuk është vështirë të besohet se një gjë e tillë ndodh edhe sonte.

Ndeshja mes Barcelonës dhe Levantes luhet me fillim nga ora 16:15. Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare. /Periskopi/

Barca:

Levante:

Shpërndaje në: