Formacionet zyrtare: Greuther Furth – Bayern Munich

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Geruther Furth – Bayern Munich.

Bayern Munich synon tri pikët në përballjen e javës së gjashtë në Bundesliga, kundër Greuther Furth, shkruan Periskopi.

Skuadra e Julian Nagelsmann shihet si favorite për të arkëtuar tri pikët në këtë takim.

Ndeshja mes Bayern dhe Greuther Furth luhet me fillim nga ora 20:30.

Më poshtë Periskopi ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Periskopi/

Furth:

FCB:

Shpërndaje në: