Formacionet zyrtare: Kosovë – Greqi, vetëm një ndryshim nga Gjeorgjia

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Kosovë – Greqi.

Kosova luan sonte në ‘Fadil Vokrri’, në kuadër të kualifikueseve për Kupën e Botës 2022, kundër Greqisë, shkruan Periskopi.

Kjo do të jetë hera e parë pas dy viteve që ‘Djemtë e Vokrrit’ luajnë para tifozërisë dardane.

Ndeshja mes Kosovës dhe Greqisë luhet me fillim nga ora 20:45. Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Periskopi/

Shpërndaje në: