Formacionet zyrtare: Kosovë U19 – Uells U19

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e Kosovës U19.

Kosova U19 luan përballë Uellsit, në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian U19.

Dardanët vijnë pas dy humbjeve në këtë ndeshje, me synimin që të kthehen te rezultatet pozitive, shkruan Periskopi.

Ndeshja mes Kosovës U19 dhe Uellsit U19 luhet me fillim nga ora 15:00.

Më poshtë mund t’i shihni formacionet për këtë ndeshje. /Periskopi/