Formacionet zyrtare : Legia Warszawa –Real Madridi

Formacionet zyrtare : Legia Warszawa –Real Madridi

Madrilenët në 3 takimet e para kanë arritur dy fitore dhe një barazim ku kanë shtatë pikë. Skuadra polake është në pozitën e fundit dhe nuk pritet ndonjë befasi e dorës së parë ndaj Real Madridit.

Këto janë formacionet zyrtare:

Legia Warszawa:

wars

Real Madrid:

real-1

Shpërndaje në: