Formacionet zyrtare Leverkusen – Bayern Munich

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Bayer Leverkusen – Bayern Munich.

Bavarezët luajnë në shtëpinë e ‘Aspirinave’, në kërkim të tri pikëve të reja.

Ndeshja mes Bayer dhe Bayern luhet me fillim nga ora 15:30. Më poshtë Periskopi ua përcjell formacionet për këtë ndeshje.

Formacionet zyrtare të të dyja skuadrave:

Bayer Leverkusen XI: Hrádecký – Frimpong, Kossounou, Tah, Bakker – Amiri, Demirbay – Diaby, Wirtz, Paulinho – Schick.

Bayern Munich XI: Neuer – Süle, Upamecano, Lucas, Davies – Kimmich, Goretzka – Gnabry, Müller, Sané – Lewandowski. /Periskopi/