Formacionet zyrtare: Marseille – PSG

Formacionet zyrtare: Marseille – PSG

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Marseille dhe PSG.

Ky duel është i vlefshëm për 1/8 e finales së Kupës së Francës.

Messi e Neymar do të startojnë për PSG-në, me argjentinasin që kërkon triumfin në garën e vetmë që nuk e ka fituar në të cilën ka marrë pjesë.

Formacionet zyrtare:

Shpërndaje në: