Gabim amatoresk i mbrojtjes së Liverpoolit, Manchester United në epërsi

Periskopi.com Sporti

Sonte po shohim derbin e zjarrtë dhe një përballje taktikash ndërmjet trajnerëve Ole Gunnar Solskjaer dhe Jurgen Klopp, Periskopi.

Është skuadra e Solskjaer ajo që ka arritur në këtë pjesë të dytë ta shënojë golin e radhës, duke i çuar në 2:1 shifrat e rezultatit.

Autor i golit për ‘Djajt’ është Marcus Rashford.

Shihni golin. /Periskopi