Gjatë së hënës kanë ndodhur 54 aksidente

Gjatë së hënës kanë ndodhur 54 aksidente

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Kosovës kanë ndodhur 17 aksidente trafiku me persona të lënduar dhe 37 të tjera me dëme materiale, transmeton Indeksonline.

Sipas policisë ndaj të gjithë pjesëmarrësve në komunikacion të cilët kanë thyer rregullat e trafikut, policia ka shqiptuar 839 gjoba kundërvajtëse./Indeksonline/

Shpërndaje në: