Gjendet pa shenja jete një person nga familjarët e tij në Prishtinë

Periskopi.com Lajme

Gjatë ditës së djeshme në Prishtinë është gjetur një person pa shenja jete.

Policia ka njoftuar se dje rreth orës 09:00, viktima mashkull kosovar nga familjarët ishte gjetur pa shenja jete

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë e nevojshme policore dhe ekipi mjekësor, ku nga mjeku  është konstatuar vdekja e viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion