Gjermania nuk i dorëzohet Spanjës – Fullkrug e gjen golin

Gjermania nuk i dorëzohet Spanjës – Fullkrug e gjen golin

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Gjermanisë dhe Spanjës, duel ky në kuadër të Kupës së Botës, Katari 2022.

Golin e parë dhe të barazimit për Kombëtaren e Gjermanisë e ka shënuar Fullkrgu në minutën e 83’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 1:1.

VIDEO

Shpërndaje në: