Gjest skandaloz i Adi Krastës ndaj këngëtares (VIDEO)

Gjest skandaloz i Adi Krastës ndaj këngëtares (VIDEO)

Adi Krasta, që prej disa kohësh, me vendim të Albin Kurtit, drejton televizionin shtetëror në Kosovë, përveçse bën dhe një emision në televizionin e familjes Berisha, së fundmi është pjesë e jurisë edhe në një shou në TV Klan.

Ai është në juri bashkë me këngëtaren e njohur Arilena.

Por në shfaqjen e fundit, ai kë bërë një sjellje të çuditshme dhe aspak të hijshme, ndërsa debatonte me këngëtaren e njohur.

Krasta ka marrë një stilolaps dhe ia ka futur mes gjoksit asaj, gjë që ka habitur edhe Alketa Vejsiun, e cila e pyeti pse e bëri këtë gjë.

Krasta nuk ka dhënë përgjigje, ndërsa vetë këngëtarja e ka marrë me të qeshur këtë veprim seksist.

 

Shpërndaje në: