Gjesti i Klopp në finalen e FA Cup që po çuditë botën – Çfarë ndodhi me të?

Periskopi.com Sporti

Skuadra e Liverpoolit e ka fituar ndeshjen finale ndaj Chelseas në FA Cup pas ekzekutimit të penalltive.

6:5 ishte rezultati final që id ha Liverpoolit fitoren e madhe dhe trofeun e këtij kompeticioni, shkruan Periskopi.

Por, interesant ishte një veprim i Klopp kur Alexander Arnold po ekzekutonte gjuajtjen e lirë në minutën e 29 të takimit.

Kamerat kapën momentin kur Klopp kishte kokën ulur dhe për një moment kthehet dhe qesh.

Ky veprim ka bërë xhiron në rrjete sociale dhe nuk dihet se çfarë e shtyri atë ta bëjë këtë veprim.

Shikoni momentin në video:

VIDEO