Gjiko ia blenë vëllait një BMW, shpërthejnë lotët pas befasisë

Periskopi.com Showbiz

Reperi Gjiko ndau me ndjekësit e tij rrjetin e tij social në Instagram-in e tij të gjithë momentin e surprizës, e cila bëri të lotonte producentin dhe tekstshkruesin Arber Gjikollin.

Fillimisht Gjiko tregon se merr makinën “BMW M4 competition 2018” ngjyrë blu me 0 kilometrazh, e cila është dhe dhurata për vëllaun i cili është edhe producent i tij.

Në momentin që arrijnë te vendi ku ndodhej Arbëri me shokët, ia mbyllin sytë për t’ia treguar befasinë po ky i fundit pasi nuk i besoi syve, Arbër Gjikolli u emocionua dhe nuk i mbajti dot lotët.

Shpërndaje në: