Goli që sapo ka shënuar Ziyech kundër Tottenhamit është thjesht bukuri në vete

Periskopi.com Sporti

Chelsea ka kaluar në epërsi si nikoqir i Tottenhamit në derbin lokal të Londrës, në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Premier League.

Hakim Ziyech ka shënuar një gol absolutisht sensacional nga distanca, duke qëlluar aty ku bashkohen shtyllat.

Shikoni më poshtë dhe shijoni golin e tij.

VIDEO