K.Press: Granatë në Jarinje, Policia e Kosovës sapo është sulmuar

Periskopi.com Lajme

Para pak minutash është sulmuar me granatë pikë-qëndrimi i zyrtarëve policorë dhe doganierëve në kufirin e Jarinjes, bëjnë të ditur burime të KosovaPress-it.

Sipas këtyre burimeve, granata është hedhur nga ana e Serbisë.

Përveç dëmtimit të objektit, nuk dihet nëse ka të lënduar. Policia nuk ka informacione./Kosovapressi/