Haki Abazi nervozohet keq, e lëshon studion teksa flitet për marrëveshjen e Washingtonit

Periskopi.com Lajme

Deputeti i Lëvizjes së Vetëvendosje, Haki Abazi e ka lëshuar studion e emisionit “Politiko” në Kanal 10.

Ai derisa diskutohej për Marrëveshjen e Washingtonit dhe derisa po fliste analisti politik, Arben Ahmeti e ka lëshuar studion.

Pasi Abazi e lëshoi studin, drejtuesi i emisionit Kushtrim Sadiku tha se i vie keq për largimin e Abazit.

Ndërkaq, Ahmeti pas largimit të Abazit tha se ai nuk ka mundur të duronte të fliste për marrëveshjen e Washingtonit.

Kurse, analisti politik Halil Matoshi tha se nuk kishte asnjë ofendim që ta lëshonte studion.

Shpërndaje në: