Haradinaj: Shteti duhet të japë përgjigje për vdekjen e Deharit

Haradinaj: Shteti duhet të japë përgjigje për vdekjen e Deharit

Kështu ka thënë kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, përmes një reagimi dërguar mediave, ndërsa ka theksuar se “kemi mundur të kishim bërë më shumë për Astrit Deharin dhe shumë bashkëmoshatarë të tij, të cilët po shohin gjithnjë e më pak shpresë në këtë vend”.

“Shteti duhet të japë përgjigje për çfarë ndodhi sot në Prizren”, ka potencuar Haradinaj.

Shpërndaje në: