Hysamedin Feraj paralajmëron shkarkimin e Borrellit në stilin e Agim Veliut? Mundet, por pastaj s’mundet

Periskopi.com Lajme

Hysamedin Feraj i VV’së duket i frustruar në reagimin e tij të fundit në Facebook.

z.Feraj ka paralajmëruar shkarkimin e Borellit në stilin e Agim Veliut.

“Tani edhe mund të bëj presion për Zajednicën, por pastaj nuk mundet…”, shkruan Feraj në Facebook.

Postimi:

 

Ai, Borrelli që bashkë me Vuciqin e dënoi aksionin më Veri të Kosovës. Pastaj, një vizitë në SHBA dhe ndërroi qëndrim!

Tani edhe mund të bëj presion për Zajednicën, por pastaj nuk mundet…

Ai, “demokrati” që nuk i shërbeka asnjë politikani! Apo, ndoshta po thotë se për të, Vuçiqi nuk është politikan?!