Ish e dashura e Gold Ag martohet sot me këtë këngëtar (Foto)

Ish e dashura e Gold Ag martohet sot me këtë këngëtar (Foto)

Fjala është për këngëtarët Mark Marku dhe Nora Muqaj, të cilët sot të mbajnë ceremoninë e dasmës, shkruan “Magazina.al”

Këngëtarët e njohur muaj më parë janë bërë prindër për herë të parë, ndërsa sot bashkë me martesën do ta pagëzojnë edhe djalin e tyre Gegën.

Dihet, se Nora kohë më parë ka qenë në lidhje me reperin Gold Ag me të cilin kishin sjellur edhe këngë bashkë, por që lidhja nuk zgjati shumë.

 

Shpërndaje në: